Statek Barwanna
Nowa atrakcja na Jeziorze Gopło, komfortowy i kameralny statek BARWANNA
Statek Rusałka
Legenda już na Jeziorze Gopło - wycieczkowy statek RUSAŁKA
KOLEGIATA ROMAŃSKA
Romańska kolegiata św. Piotra i Pawła i NMP w Kruszwicy zaczęła powstawać ok. 1120 r. Położona jest na wschodnim brzegu jeziora Gopło.
Mysia Wieża
Mysia Wieża położona jest nad malowniczym jeziorem Gopło, jednym z największych polskich jezior.
STARY RYNEK w Kruszwicy
Zabudowa rynku w Kruszwicy pochodzi z II połowy XIX i początku XX wieku
Poprzedni
Następny

Wycieczka autokarowa do Rogalina, Kórnika i na Lednicę

Oddział Nadgoplański PTTK w Kruszwicy zaprasza chętne osoby na jednodniową wycieczkę autokarową do Rogalina, Kórnika i na Lednicę , która odbędzie się w sobotę, dnia 8 lipca 2023r., planowany wyjazd o godz. 7.45 z parkingu przy siedzibie Oddziału PTTK w Kruszwicy.

W programie: zwiedzanie pałacu Raczyńskich w Rogalinie , zwiedzanie z przewodnikiem zamku Działyńskich w Kórniku, obiad w restauracji „Biała Dama” w Kórniku , przejazd na Lednicę oraz zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Pierwszych Piastów oraz Wczesnopiastowskiej Rezydencji na Ostrowie Lednickim.

Ilość uczestników wycieczki- 40 osób, koszt wycieczki- 160,00 zł. od osoby, zaś dla członka PTTK- 150,00 zł. Zgłoszenia udziału w wycieczce należy dokonywać telefonicznie pod nr 512308752 lub 52 351 53 03, zaś wpłat dokonywać w biurze Oddziału Nadgoplańskiego PTTK w Kruszwicy , ul. Podzamcze 1, w terminie do dnia 30 czerwca 2023r., do godz. 12.00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Skip to content