Statek Barwanna
Statek Rusałka
Legenda już na Jeziorze Gopło - wycieczkowy statek RUSAŁKA
KOLEGIATA ROMAŃSKA
Romańska kolegiata św. Piotra i Pawła i NMP w Kruszwicy zaczęła powstawać ok. 1120 r. Położona jest na wschodnim brzegu jeziora Gopło.
Mysia Wieża
Mysia Wieża położona jest nad malowniczym jeziorem Gopło, jednym z największych polskich jezior.
STARY RYNEK w Kruszwicy
Zabudowa rynku w Kruszwicy pochodzi z II połowy XIX i początku XX wieku

Zabawa karnawałowa dla członków PTTK w dniu 21.01.2023r.

Oddział Nadgoplański PTTK w Kruszwicy informuje, iż istnieje możliwość wzięcia udziału w zabawie karnawałowej organizowanej przez Zajazd u Piasta Kołodzieja w Kruszwicy, w dniu 21.01.2023r., w godz. 19.00-3.00. Szczegóły dotyczące imprezy znajdują się na Facebooku Zajazdu u Piasta Kołodzieja, natomiast zapisy członków PTTK przyjmowane są do dnia 10.01.2023r. pod nr tel. 512-308-752 . Należność należy uiścić w tym samym terminie, w biurze O/Nadgoplańskiego PTTK w Kruszwicy, ul. Podzamcze 1. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!