Statek Barwanna
Nowa atrakcja na Jeziorze Gopło, komfortowy i kameralny statek BARWANNA
Statek Rusałka
Legenda już na Jeziorze Gopło - wycieczkowy statek RUSAŁKA
KOLEGIATA ROMAŃSKA
Romańska kolegiata św. Piotra i Pawła i NMP w Kruszwicy zaczęła powstawać ok. 1120 r. Położona jest na wschodnim brzegu jeziora Gopło.
Mysia Wieża
Mysia Wieża położona jest nad malowniczym jeziorem Gopło, jednym z największych polskich jezior.
STARY RYNEK w Kruszwicy
Zabudowa rynku w Kruszwicy pochodzi z II połowy XIX i początku XX wieku
Poprzedni
Następny

Koleżanka Elżbieta Kozłowska – członek PTTK Odział Nadgoplański w Kruszwicy odznaczona.

Pani Elżbieta Kozłowska, która jest przedstawicielką Oddziału  Nadgoplańskiego PTTK w Kruszwicy została odznaczona medalem Komisji Edukacji  Narodowej. Jest to odznaczenie resortowe  nadawane za zasługi dla oświaty i wychowania. Ceremonia wręczenia odznaczeń odbyła się 26 października 2022r. w Ministerstwie Edukacji i Nauki w Warszawie.  Medale wręczali sekretarz stanu MEiN  Marzena Machałek  oraz prezes Zarządu Głównego PTTK Jerzy Kapłon.

Kandydaturę pani Elżbiety Kozłowskiej jako swojej długoletniej członkini zgłosił kruszwicki oddział PTTK. Koleżanka jest nauczycielką geografii i języka angielskiego  w Zespole Szkół Samorządowych nr 1 w Kruszwicy. Jest pilotem wycieczek, instruktorem krajoznawstwa, przodownikiem turystyki kolarskiej i przewodnikiem. Organizowała liczne wycieczki, rajdy, imprezy turystyczne oraz wydarzenia o tematyce europejskiej i regionalnej. Jej uczniowie zdobywali laury w konkursach geograficznych, geologicznych i europejskich na szczeblu wojewódzkim i regionalnym.  Jest posiadaczką wielu wyróżnień, między innymi Srebrnej i Złotej Odznaki  Zasłużony w Pracy z Młodzieżą.

Skip to content