Statek Barwanna
Nowa atrakcja na Jeziorze Gopło, komfortowy i kameralny statek BARWANNA
Statek Rusałka
Legenda już na Jeziorze Gopło - wycieczkowy statek RUSAŁKA
KOLEGIATA ROMAŃSKA
Romańska kolegiata św. Piotra i Pawła i NMP w Kruszwicy zaczęła powstawać ok. 1120 r. Położona jest na wschodnim brzegu jeziora Gopło.
Mysia Wieża
Mysia Wieża położona jest nad malowniczym jeziorem Gopło, jednym z największych polskich jezior.
STARY RYNEK w Kruszwicy
Zabudowa rynku w Kruszwicy pochodzi z II połowy XIX i początku XX wieku
Poprzedni
Następny

Oddział Nadgoplański PTTK w Kruszwicy zaprasza na rajd rowerowy w dniu 8.07.2023r. do Mietlicy i Popowa w ramach 3 dniowego festynu Kujawskiej Drużyny Łuczniczej ” Goplanie”.

Oddział nadgoplański PTTK w Kruszwicy zaprasza w dniu 8 lipca 2023r.(sobota) na rajd pn..”Rowerem łuczniczym szlakiem do grodziska w Mietlicy”. 1/ Trasa- ok.46 km. 2/Wyjazd-godz.10,00 z parkingu przy PTTK w Kruszwicy, 3/Zapisy — do 6 lipca 2023r. godz 10,00 pod nr tel. 519 121 410 lub 52 351 53 80 oraz osobiście w biurze PTTK w godzinach pracy. 4/ W programie m.innymi: – zwiedzanie z przewodnikiem grodziska, -prelekcja o znaczeniu plemion Goplan na scenie dziejowej, zmagania uczestników w strzelaniu z łuku (konkurs z nagrodami). 5/ Udział bezpłatny, ubezpieczenie NNW we własnym zakresie uczestnika,posiłek turystyczny w Popowie. Rajd jest elementem 3 dniowego Festynu Kujawskiej Drużyny Łuczniczej”Goplanie”. Zwiedzane miejsca są zaliczane do punktacji na odznaki turystyczne i Kruszwicką Odznakę Krajoznawczą. Zapraszamy serdecznie !!!!

Skip to content