Statek Barwanna
Nowa atrakcja na Jeziorze Gopło, komfortowy i kameralny statek BARWANNA
Statek Rusałka
Legenda już na Jeziorze Gopło - wycieczkowy statek RUSAŁKA
KOLEGIATA ROMAŃSKA
Romańska kolegiata św. Piotra i Pawła i NMP w Kruszwicy zaczęła powstawać ok. 1120 r. Położona jest na wschodnim brzegu jeziora Gopło.
Mysia Wieża
Mysia Wieża położona jest nad malowniczym jeziorem Gopło, jednym z największych polskich jezior.
STARY RYNEK w Kruszwicy
Zabudowa rynku w Kruszwicy pochodzi z II połowy XIX i początku XX wieku
Poprzedni
Następny

Wycieczka autokarowa dla członków PTTK do Zakopanego w dniach 6-10.10.2023r.

Oddział Nadgoplański PTTK w Kruszwicy zaprasza członków PTTK na wycieczkę autokarową do Zakopanego, która odbędzie się od piątku do wtorku, w dniach 6-10 października 2023r.

W programie

Dzień 1 ( piątek)

Wyjazd z Kruszwicy, po drodze pobyt na Jasnej Górze i obiad, następnie przejazd do Zakopanego, zakwaterowanie w OW Dafne, w 2-osobowych pokojach z widokiem na Tatry, obiadokolacja, czas wolny.

Dzień 2 (sobota)

Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, przejazd na Harendę i zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Jana Kasprowicza, następnie przejazd autokarem do Doliny Chochołowskiej, przejazd kolejką Rakoń z Siwej Polany do Polany Huciska, dalej spacer Doliną Chochołowską do Schroniska PTTK na Polanie Chochołowskiej , odpoczynek, możliwość dojścia do drewnianej kapliczki Jana Chrzciciela, powrót do Polany Huciska, przejazd kolejką Rakoń do Siwej Polany, powrót autokarem do OW Dafne, obiadokolacja, czas wolny.

Dzień 3 (niedziela)

Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, wędrówka z Zakopanego, spod Wielkiej Krokwi Drogą pod Reglami do Doliny Białego, następnie Doliną Białego do Czerwonej Przełęczy, dalej do Polany Strążyskiej i nad wodospad Siklawica, następnie Doliną Strążyską do Drogi pod Reglami i powrót do Zakopanego, przejazd autokarem do OW Dafne , obiadokolacja, czas wolny.

Dzień 4 ( poniedziałek)

Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, przejazd autokarem do parkingu Zazadnia, wędrówka Doliną Filipka na Wiktorówki, pobyt w Sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej Królowej Tatr na Wiktorówkach, przejście na Rusinową Polanę , odpoczynek na Rusinowej Polanie z widokiem na Tatry Wysokie, powrót tą samą trasą do Zazadni, przejazd autokarem do OW Dafne, obiadokolacja, czas wolny.

Dzień 5 (wtorek)

Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, wykwaterowanie, wyjazd z Zakopanego, przejazd do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu, zwiedzanie Opactwa, powrót do Kruszwicy.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany przedstawionego wyżej planu wycieczki w zależności od warunków pogodowych. OW Dafne, w którym uczestnicy wycieczki będą zakwaterowani, jest położony w centrum Zakopanego, naprzeciwko Aqua Parku i w odległości 15 minut spacerem od Krupówek. W Aqua Parku, oprócz basenów z wodą termalną, mieści się także kręgielnia oraz fitness club.

Ilość uczestników wycieczki ograniczona – 40 osób, liczy się kolejność zgłoszeń. Dla członków PTTK przewidziane jest dofinansowanie, a uczestnik zobowiązany jest do zapłaty kwoty 600,00zł. Zgłoszenia udziału w wycieczce należy dokonywać telefonicznie pod nr 512308752 lub 52 351 53 03 do dnia 31 sierpnia 2023r. i w tym samym terminie należy dokonać wpłaty zaliczki w kwocie 300,00zł., a resztę należności, tj. kwotę 300,00zł. – do dnia 15 września 2023r. , w biurze Oddziału Nadgoplańskiego PTTK w Kruszwicy, ul. Podzamcze 1.

ZAPRASZAMY!!!

Skip to content