ArabicChinese (Traditional)DutchEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseSpanish

Statek Barwanna
Nowa atrakcja na Jeziorze Gopło, komfortowy i kameralny statek BARWANNA
Statek Rusałka
Legenda już na Jeziorze Gopło - wycieczkowy statek RUSAŁKA
KOLEGIATA ROMAŃSKA
Romańska kolegiata św. Piotra i Pawła i NMP w Kruszwicy zaczęła powstawać ok. 1120 r. Położona jest na wschodnim brzegu jeziora Gopło.
Mysia Wieża
Mysia Wieża położona jest nad malowniczym jeziorem Gopło, jednym z największych polskich jezior.
STARY RYNEK w Kruszwicy
Zabudowa rynku w Kruszwicy pochodzi z II połowy XIX i początku XX wieku
Poprzedni
Następny

Komunikat-przypomnienie !!!

Przypominamy wszystkim zainteresowanym aktywnością i relaksem na świeżym powietrzu oraz propagującym zdrowy styl życia, iż w najbliższą niedzielę, tj. 11 grudnia 2022r., o godz. 11.00, odbędą się kolejne zajęcia z nordic walking. Zbiórka na parkingu przy PTTK w Kruszwicy. Długość trasy 2 x 5 km . SERDECZNE ZAPRASZAMY!!!

INFORMACJA – przypomnienie !!!

Przypominamy wszystkim zainteresowanym aktywnością i relaksem na świeżym powietrzu oraz propagującym zdrowy styl życia, iż w najbliższą niedzielę, tj. 4 grudnia 2022r., o godz. 11.00, odbędą się kolejne zajęcia z nordic walking. Zbiórka na parkingu przy PTTK w Kruszwicy. Długość trasy 2 x 5 km . SERDECZNE ZAPRASZAMY!!!

PRZYPOMNIENIE !!!

Przypominamy wszystkim zainteresowanym aktywnością i relaksem na świeżym powietrzu oraz propagującym zdrowy styl życia, iż w najbliższą niedzielę, tj. 27 listopada 2022r., o godz. 11.00, odbędą się kolejne zajęcia z nordic walking. Zbiórka na parkingu przy PTTK w Kruszwicy. Długość trasy około 8 km. SERDECZNE ZAPRASZAMY!!!

PRZYPOMNIENIE !!!

Przypominamy wszystkim zainteresowanym aktywnością i relaksem na świeżym powietrzu oraz propagującym zdrowy styl życia, iż w najbliższą niedzielę, tj. 20 listopada 2022r., o godz. 11.00, odbędą się kolejne zajęcia z nordic walking. Zbiórka na parkingu przy PTTK w Kruszwicy. Długość trasy około 8 km. SERDECZNE ZAPRASZAMY!!!

Spotkania z podróżnikami !!!

PTTK Oddział Nadgoplański wraz z NPT oraz Biblioteką Publiczną rozpoczyna nowy jesienno zimowy cykl spotkań z pasjonatami podróży.Zapraszać będziemy podróżujących po kraju i świecie różnymi środkami,także rowerem,którzy podzielą się wrażeniami wzbogacając swój przekaz zdjęciami i filmami. Na początek zaprosiliśmy p.Jadwigę Jelinek długoletnią dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki w Żninie,która wraz z mężem Bogdanem odwiedziła ok.40 …

Spotkania z podróżnikami !!! Read More »

PRZYPOMNIENIE !!!!

Przypominamy wszystkim zainteresowanym aktywnością i relaksem na świeżym powietrzu oraz propagującym zdrowy styl życia, iż w najbliższą niedzielę, tj. 13 listopada 2022r., o godz. 11.00, odbędą się kolejne zajęcia z nordic walking. Zbiórka na parkingu przy PTTK w Kruszwicy. Długość trasy około 7 km.SERDECZNE ZAPRASZAMY!!!

Lekcja przyrody i historii w siedzibie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia oraz w PTTK O/Nadgoplański, tj.Mysiej Wieży i Kolegiaty.

Uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej w Woli Wapowskiej wraz z nauczycielami Magdaleną Luzińska i Ewą Grzybowską w dniu 7.11.2022r. odwiedzili siedzibę Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia oraz Mysią Wieżę i Kolegiatę pod wezwaniem św.Piotra i Pawła.W trakcie wycieczki poznawali historię naszego rejonu, najważniejsze zabytki i związane z nimi legendy.Ponadto zgłębiali też tajniki otaczającej nas przyrody.W załączniku krótka …

Lekcja przyrody i historii w siedzibie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia oraz w PTTK O/Nadgoplański, tj.Mysiej Wieży i Kolegiaty. Read More »

Skip to content